• رباط کریم شهرک صنعتی نصیرآباد، خیابان سرو 23 پلاک

درباره ما

border-red

درباره شرکت پرو وین

آشنایی با مجموعه

چندی است که بهینه سازی مصرف انرژی در ساختمان ها مورد توجه مسئولین دولت محترم جمهوری اسلامی ایران قرار گرفته است.

 

در همین راستا سازمان های ذیربط تلاش هایی جهت تشویق مصرف کندگان به رعایت اصول مصرف انرژی را آغار نموده اند. در همین راستا مدیران گروه صنعتی پرو وین پس از انجام تحقیقات و مطالعات بسیار در راستای سیاست های بهینه سازی مصرف انرژی در سال 1391 اقدام به تاسیس این مجموعه صنعتی نمودند تا با تولید پروفیل یو پی وی سی با کیفیت و استاندارد با نام تجاری پرو وین گامی موثر در این زمینه بردارند.

 

لذا بررسی های گسترده و بازدید از ماشین آلات مدرن خطوط تولید پروفیل را سرلوحه کار خود قرار دادند تا بتوانند با تکنولوژی روز این صنعت، محصولی مرغوب جهت رضایت تولیدکنندگان درب و پنجره و همچنین همه مصرف کنندگان عرضه نماید.

سرانجام در سال 1392 ماشین آلات اروپایی خریداری و در شهرک صنعتی نصیرآباد نصب و راه اندازی شد.همزمان با خرید ماشین آلات گروه متخصصین و مهندسین آموزش دیده و کارآمد استخدام شدند تا با اختیار داشتن کادری مجرب کنترل کیفیت و محصول نهایی را تضمین نمایند. 

 

پس از طی مراحل آزمایش و کنترل خطوط از اواسط سال 1392 این مجموعه در آستانه تولید انبوه قرار گرفت.ارائه پروفیل های یو پی وی سی مرغوب همراه با سرویس دهی و پشتیبانی واحد فروش بزرگترین تعهدی است که مدیران پرو وین به آن توجه دارند. کلیه پرسنل و مشاوران بر خود واجب می دانند تا با تمام وجود در خدمت شما بوده و کلیه سوالات و نیازهای شما را پاسخگو باشند.

 

امید است با یاری خداوند و حمایت شما بتوانیم محصولی با استاندارد جهانی را به بازار صنعت ساختمان در ایران و کشور همسایه معرفی نماییم. توفیق خدمت به هموطنان و گام برداشتن در جهت اعتلای نام ایران، موهبتی است که جز در سایه عنایت ویژه پروردگار دستیابی به آن محقق نمی گشت.

0 +

تعداد پروژه ها

0 %

رضایت کارفرما

0 +

قراردادها

0 +

پروژهای درحال اجرا

Group 1011@2x

همکاران ما

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم است