زمان دقیق بستگی به تعداد و سبک ویندوز دارد. اما به عنوان یک قاعده کلی، یک خانه با (8-10 پنجره) باید در 1-2 روز نصب شود. شرکت ما قبل از اینکه پنجره جدید جدید را برایتان تولید کند، یک بررسی کامل انجام می دهد و بنابراین میزان زمان مورد نیاز را اطلاع خواهد داد.

به طور معمول، یک پارچه نرم و آب صابون گرم است که مورد نیاز برای حذف خاک و آلودگی است هرگز نباید برای تمیز کردن فریم های یو پی وی سی از پارچه های ساینده و حلال ها استفاده شود، زیرا آنها به سطح پروفیل آسیب می رسانند.

بله، شما باید این موارد را حذف کنید تا اجازه نصب را به همکاران بدهید.

نه، نیازی به تخلیه منزل در هنگام ابعاد برداری و نصب پنجره ها نمیباشد. شرکت ما با دارا بودن از همکاران نصب با مدرک معتبر و مجرب قادر به انجام مراحل نصب در سریعترین و کارآمدترین حالت خواهند بود. آنها معمولا قبل از رفتن به محیط با بررسی محیط به شما در رابطه با جابه جایی جزئی وسایل اطلاع خواهند داد.

بله، در صورت شکستن شیشه به هر دلیلی شما میتوانید به راحتی با همکاران تماس گرفته و درخواست تعویض شیشه را بدهید.

در هنگام خرید و ابعاد برداری برای پنجره هایی که نیاز به باز شدن مداوم دارند توری تهیه کنید و به همکاران اطلاع دهید.

بله، پنجره های مدرن دوجداره دارای شیشه با ضخامت مناسب و عایق صوت و دما میباشد در نتیجه صدای خیلی کمتری را در داخل محیط خواهید شنید و در مصرف انرژی برای گرمایش و سرمایش منزل ذخیره سازی خواهید کرد.

در برخی موارد(جایگزینی پنجره قدیمی با جدید) ممکن است گچ کاری جزئی انجام شود در اطراف پنجره، اگر چه نصب کننده همواره در تلاش است تا کمترین آسیب را در محیط ایجاد کند.

بله، آنها به داخل و خارج خانه شما دسترسی خواهند داشت تا عمل جایگزینی را انجام دهند. همکاران این موارد را در هنگام قرداد به شما اطلاع خواهند داد و اطمینان حاصل می کنند که هنگام اتمام کار، هیچ اتفاقی نیفتد.